Dostawa w 24h - u nas jest to możliwe.

Dostawy w 24h ??? TAK u nas jest to możliwe, zapoznaj się z poniższymi informacjami.

Szanowni klienci , wystawione na naszej stronie internetowej produkty dostarczamy na terenie całej Polski za pośrednictwem firm spedycyjnych, kurierskich oraz wewnętrznych podwykonawców.

Przesyłki o wadze do 120kg i długości nie przekraczającej 245cm, w 90% przypadków dostarczane są na następny dzień roboczy,  przy czym zamówienie i potwierdzenie dokonania wpłaty powinno do nas wpłynąć do godziny 9 rano.

Czas dostawy przesyłek o większej wadze lub gabarycie może się wydłużyć, dostawa jest zależna od wielu czynników i może trwać od 1-4 dni roboczych. Dokładamy wszelkich starań aby  zakupione u nas  towary dostarczyć jak najszybciej i jak najniższym kosztem dla Państwa. Prosimy jednak wziąć pod uwagę okoliczności na które my jako firma Drew-Lux nie mamy  dużego wpływu. Do takich okoliczności należą np.:  bardzo złe warunki pogodowe na drogach, brak dojazdu samochodów ciężarowych pod wskazany adres przez klienta,  wzmożona ilość przesyłek w tak zwanych pikach świątecznych gdzie kurierzy fizycznie się nie wyrabiają.

Uprzejmie informujemy iż kurierzy nie mają obowiązku wnoszenia zamówionego towaru do domu/mieszkania, w przypadku przesyłek ponad gabarytowych zamawiający powinien zapewnić pomoc przy rozładunku. Uwaga: firmy kurierskie i spedycyjne realizują dostawy przez cały dzień. Dostawy na konkretny dzień i  godzinę możliwe będą  tylko po wcześniejszym uzgodnieniu i ustaleniu indywidualnej stawki za transport. W tym celu  prosimy o kontakt przed dokonaniem zakupów w naszej firmie.