Dostawa w 24h - u nas jest to możliwe.

Szanowni klienci , wystawione na naszej stronie internetowej produkty dostarczamy na terenie całej Polski za pośrednictwem firm spedycyjnych, kurierskich oraz wewnętrznych podwykonawców.

Przesyłki o wadze do 90kg i długości nie przekraczającej 245cm, w 80% przypadków dostarczane są na następny dzień roboczy za pośrednictwem firmy DPD,  przy czym zamówienie i potwierdzenie dokonania wpłaty powinno do nas wpłynąć do godziny 9 rano.  Uwaga firma DPD zastrzega sobie możliwość wydłużenia dostawy do 3 dni roboczych.

Czas dostawy przesyłek o większej wadze lub gabarycie może się wydłużyć, dostawa jest zależna od wielu czynników i może trwać od 1-4 dni roboczych. Dokładamy wszelkich starań aby  zakupione u nas  towary dostarczyć jak najszybciej i jak najniższym kosztem dla Państwa. Prosimy jednak wziąć pod uwagę okoliczności na które my jako firma Drew-Lux nie mamy  dużego wpływu. Do takich okoliczności należą np.:  bardzo złe warunki pogodowe na drogach, brak dojazdu samochodów ciężarowych pod wskazany adres przez klienta,  wzmożona ilość przesyłek, okres świąteczny itp.

Uprzejmie informujemy iż kurierzy nie mają obowiązku wnoszenia zamówionego towaru do domu/mieszkania, w przypadku przesyłek ponad gabarytowych czyli o wadze jednostkowej powyżej 32 kg zamawiający powinien zapewnić pomoc przy rozładunku. Uwaga: firmy kurierskie i spedycyjne realizują dostawy przez cały dzień. Dostawy na konkretny dzień i  godzinę możliwe będą  tylko po wcześniejszym uzgodnieniu i ustaleniu indywidualnej stawki za transport. W tym celu  prosimy o kontakt przed dokonaniem zakupów w naszej firmie.