Warunki dostawy

 

Szanowni klienci , wystawione na naszej stronie internetowej produkty dostarczamy na terenie całej Polski za pośrednictwem firm spedycyjnych, kurierskich oraz wewnętrznych podwykonawców.

Przesyłki o wadze do 90kg i długości nie przekraczającej 245cm, w 70% przypadków dostarczane są na następny dzień roboczy za pośrednictwem firmy DPD,  przy czym zamówienie i potwierdzenie dokonania wpłaty powinno do nas wpłynąć do godziny 9 rano.  Uwaga firma Drew-Lux  nie daje gwarancji dostawy na określony dzień i godzinę. 

Pozostałe przesyłki, tak zwane ponad gabarytowe dostarczamy spedycją ciężarową a czas ich dostawy jest zależny od wielu czynników takich jak odległość , waga, gabaryt warunki pogodowe ect, w skrajnych przypadkach może trwać od 1-7 dni roboczych.  Dokładamy wszelkich starań aby  zakupione u nas  towary dostarczyć jak najszybciej i jak najniższym kosztem dla Państwa. Prosimy jednak wziąć pod uwagę okoliczności na które my jako firma Drew-Lux nie mamy  dużego wpływu. Do takich okoliczności należą np.:  bardzo złe warunki pogodowe na drogach,   wzmożona ilość przesyłek zwłaszcza w okresach świąteczny itp.

Uprzejmie informujemy iż kurierzy nie mają obowiązku wnoszenia zamówionego towaru do domu/mieszkania, w przypadku przesyłek ponad gabarytowych czyli o wadze jednostkowej powyżej 32 kg, 
obowiązkiem zamawiającego jest zapewnić dojazd dla auta ciężarowego i sprawny rozładunek.  
Uwaga: firmy kurierskie i spedycyjne realizują dostawy przez cały dzień. Dostawy na konkretny dzień i  godzinę możliwe będą  tylko po wcześniejszym uzgodnieniu i ustaleniu indywidualnej stawki za transport. W tym celu  prosimy o kontakt przed dokonaniem zakupów w naszej firmie.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail przed dokonaniem zakupu, chętnie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.

Zwrot towaru:

Zgodnie z Ustawą o ochronie praw konsumentów w okresie 14 dni od daty otrzymania zamówionego towaru klient ma prawo do odstąpienia od umowy wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość.Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie czternastu dni. Towar należy dostarczyć na własny koszt do siedziby firmy : Drew-Lux 83-000 Pruszcz Gdański Ul. Nowowiejskiego 29 A.

Uwaga: Wszystkie towary nietypowe lub zamawiane na specjalne życzenie klienta, czyli malowane na inny kolor, docinane na specjalny wymiar czy też produkowane pod indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi.

 

Dlaczego warto kupować nasze wyroby?