Warunki dostawy

Dostawy w 24h ??? TAK u nas jest to możliwe, zapoznaj się z poniższymi informacjami.

Szanowni klienci , wystawione na naszej stronie internetowej produkty dostarczamy na terenie całej Polski za pośrednictwem firm spedycyjnych, kurierskich oraz wewnętrznych podwykonawców.

Przesyłki o wadze do 120kg i długości nie przekraczającej 245cm, w 90% przypadków dostarczone jest na następny dzień roboczy,  przy czym zamówienie i potwierdzenie dokonania wpłaty powinno do nas wpłynąć do godziny 9 rano.

Czas dostawy przesyłek o większej wadze lub gabarycie może się wydłużyć, dostawa jest zależna od wielu czynników i może trwać od 1-4 dni roboczych. Dokładamy wszelkich starań aby  zakupione u nas  towary dostarczyć jak najszybciej i jak najniższym kosztem dla Państwa. Prosimy jednak wziąć pod uwagę okoliczności na które my jako firma Drew-Lux nie mamy  dużego wpływu. Do takich okoliczności należą np.:  bardzo złe warunki pogodowe na drogach, brak dojazdu samochodów ciężarowych pod wskazany adres przez klienta,  wzmożona ilość przesyłek w tak zwanych pikach świątecznych gdzie kurierzy fizycznie się nie wyrabiają.

Uprzejmie informujemy iż kurierzy nie mają obowiązku wnoszenia zamówionego towaru do domu/mieszkania, w przypadku przesyłek ponad gabarytowych zamawiający powinien zapewnić pomoc przy rozładunku. Uwaga: firmy kurierskie i spedycyjne realizują dostawy przez cały dzień. Dostawy na konkretny dzień i  godzinę możliwe będą  tylko po wcześniejszym uzgodnieniu i ustaleniu indywidualnej stawki za transport. W tym celu  prosimy o kontakt przed dokonaniem zakupów w naszej firmie.

Zwrot towaru:

Zgodnie z Ustawą o ochronie praw konsumentów w okresie 14 dni od daty otrzymania zamówionego towaru klient ma prawo do odstąpienia od umowy wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość.Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie czternastu dni. Towar należy dostarczyć na własny koszt do siedziby firmy : Drew-Lux 83-000 Pruszcz Gdański Ul. Nowowiejskiego 29 A.

Uwaga: Wszystkie towary nietypowe lub zamawiane na specjalne życzenie klienta, czyli malowane na inny kolor, docinane na specjalny wymiar czy też produkowane pod indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi.

 

Dlaczego warto kupować nasze wyroby?