Podbitki, boazerie,elewacje

Boazeria drewniana producent - DrewLux Gdańsk

Boazeria to jeden ze sposobów na efektowne wykończenie wnętrz. Jest to metoda polegająca na wykończeniu ścian lub ścian i sufitów przy pomocy drewnianych desek boazeryjnych, zwanych inaczej panelami boazeryjnymi. Ten sposób dekoracji przeżywa swoją druga młodość, ponieważ już w latach '70 i '80 cieszył się w Polsce niezwykłą popularnością. Warto jednak zauważyć, że obecnie boazerie są produkowane z zupełnie innych materiałów, wykorzystuje się inne technologie do ich wytwarzania i obróbki. Dzięki temu obecnie dostępny produkt jest o wiele wyższej jakości i prezentuje się znacznie lepiej. Projektanci wnętrz coraz częściej sięgają po boazerie, ponieważ świetnie komponuje się między innymi ze stylem skandynawskim, prowansalskim lub marinistycznym. Zależnie od potrzeb, drewno barwione jest na jasno, biało, szaro lub żywe albo pastelowe kolory pasujące do konkretnego wnętrza. Często spotykaną praktyką jest również jedynie delikatna impregnacja drewna w celu zabezpieczenia go przed zniszczeniem. Dzięki temu można zachować niemalże niezmieniony wygląd i barwę boazerii. Drewno to jeden z najlepszych materiałów, którymi można wykańczać wnętrza. Charakteryzuje się szeregiem zalet, które z wielką przyjemnością wykorzystujemy podczas jego obróbki i codziennego wykorzystywania. Panele drewniane nadają wnętrzu ciepła i przytulności, zapewniają pewną izolację przed wychładzaniem pomieszczeń. Dzięki drewnianej boazerii z łatwością można ukryć wszelkie niedoskonałości ścian, z którymi ciężko walczyć innymi metodami. Za pomocą drewnianych paneli można ukryć krzywiznę ściany, zasłonić ciężkie do zamalowania zacieki, pozostałości po farbie lub tapecie. Boazerie drewniane od wielu lat nieprzerwanie cieszą się powodzeniem w wykańczaniu domków letniskowych i chatek w góralskim stylu. Drewno jest łatwe do utrzymania w czystości i z łatwością opiera się ciężkim warunkom użytkowania. Coraz częściej boazerię drewnianą można również spotkać w nowoczesnych pomieszczeniach. Jednak jest to zupełnie inny rodzaj wystroju niż ten, który znamy sprzed kilkudziesięciu lat. Zapraszamy do sprawdzenia oferty sklepu DrewLux. Dysponujemy różnego rodzaju panelami boazeryjnymi. Oferujemy panele świerkowe i sosnowe o różnych wzorach, modelach, wymiarach.
 

Boazeria świerkowa

Boazeria świerkowa jest produktem niezwykle uniwersalnym, wdzięcznym w użytkowaniu i estetycznym. Dodatkowo historia pokazuje, że boazeria świerkowa jest również ponadczasowa, ponieważ właśnie kolejny raz zdobywa popularność taką, jak 30 lat temu. Przez ten czas nastąpił niezwykły rozwój przemysłu i technologii. Dzięki temu obecnie produkowane panele boazeryjne świerkowe są nieporównywalnie lepiej wykonane, a przez to trwalsze i ładniejsze. Dostępne metody impregnacji pozwalają na stworzenie boazerii w przeróżnych kolorach i zapewnienie jej należytej ochrony przed zabrudzeniami i zniszczeniem. Uniwersalność boazerii świerkowej sprawia, że znajduje zastosowanie w najróżniejszych miejscach. Z powodzeniem jest używana do dekoracji i zabezpieczania ścian oraz sufitów, a nawet wykorzystywana jest w saunach dzięki swoim właściwościom termicznym. Nowoczesne wnętrza bardzo często charakteryzują się jasnymi barwami, do których idealnie pasuje delikatnie zaimpregnowane drewno. Zarówno impregnat podkreślający naturalny kolor świerku, jak i barwienie boazerii w odcienie bieli lub szarości to rozwiązanie idealne do przedpokoju zaprojektowanego w stylu skandynawskim. Operowanie kolorami jest również praktykowane. Boazeria w odważnych, pastelowych barwach może zupełnie odmienić charakter wnętrza. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą boazerii świerkowej w DrewLux. Dysponujemy panelami boazeryjnymi w różnych kształtach i kolorach. Odnajdą u nas Państwo zarówno modele płaskie, jak i w kształcie pół bali.
 

Boazeria sosnowa

To produkt, który obecnie kolejny raz przeżywa swoje lata świetności. Ostatnie przejawy mody na boazerię miały miejsce na początku lat '90, a potem została ona wyparta przez nowe trendy. Obecnie technologia na tyle się rozwinęła, że współcześnie oferowany produkt w postaci boazerii sosnowej w ogóle nie przypomina tego, co było dostępne kilkadziesiąt lat temu. Nowoczesne metody produkcji, najwyższej klasy materiały i powracająca moda na boazerię sprawiają, że drewniane dekoracje ścian i sufitów przeżywają swoją drugą młodość. Projektanci wnętrz prześcigają się z pomysłami na coraz to lepsze wykorzystanie drewnianej boazerii. Wykorzystywana jest ona w najpopularniejszych obecnie stylach wystroju wnętrz w różnej formie i postaci. Niektóre projekty zakładają pokrycie całej ściany boazerią sosnową i zachowanie jej naturalnego wyglądu poprzez delikatną impregnację, a inne z kolei przewidują pojedyncze panele w odważnych, pastelowych kolorach. Oferowane przez DrewLux panele boazeryjne z sosny doskonale sprawdzają się w tego typu zastosowaniach. Dysponujemy boazerią w różnych kształtach i wymiarach, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Drewniana boazeria naścienna jest dobrym rozwiązaniem w pomieszczeniach, których ściany są narażone na uszkodzenia i zabrudzenia, ponieważ znacznie łatwiej utrzymać boazerię w dobrej kondycji. Drewno jest wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne, a lakierowanie pozwala na stworzenie powłoki łatwej do czyszczenia. Boazeria sosnowa - nowoczesność z nutą tradycji. W naszej ofercie znajdziecie też: listwy cokołowe.

Boazeria drewniana zalety i wady!

Boazeria drewniana jest to  rodzaj okładziny ściennej, która wykorzystywana jest w pomieszczeniach wewnątrz budynków. Zdarza się, że jest też stosowana na sufitach, jednakże jest to zjawisko występujące rzadziej. Jej ogromną zaletą jest to, iż wykonana została z całkowicie naturalnego materiału, a więc sezonowego drewna o wilgotności, która nie przekracza kilkunastu procent. Boazeria drewniana może być stosowana niemalże wszędzie – w pokojach, przedpokoju, salonie, gabinetach, kuchni, czy też łazience. Jedyne, o czym warto pamiętać to wybór właściwego rodzaju boazerii drewnianej. Zarówno w kuchni, jak i w łazience sprawdzi się doskonale boazeria z egzotycznych gatunków drzew, które zawierają olejki i garbniki, wpływające na odporność drewna na zmianę temperatury, a przede wszystkim dużą wilgotność powietrza charakterystyczną dla tych pomieszczeń. Boazeria drewniana będzie nie tylko wodoodporna, ale również łatwa w czyszczeniu. Szukasz wysokiej jakości boazerii drewnianej? Sprawdź ofertę Drew-Lux! Firma dysponuje boazerią świerkową oraz sosnową w różnych wymiarach i wzorach, która nie tylko estetycznie się prezentuje, ale również jest bardzo funkcjonalna. Dzięki niej można w bardzo łatwy sposób ukryć wszelkie niedoskonałości  ścian, które bardzo trudno jest zwalczyć innymi metodami.  Ponadto drewno jest łatwe do utrzymania w czystości oraz wprowadza przyjemny klimat do wnętrz. Masz pytania? Zadzwoń! Zapraszamy do kontaktu. 

Boazeria sosnowa cena od 54,00 brutto/m2

Podbitka Boazeria Gdańsk - Telefon kom.:orange 502 348 474