DREWNIANE

Listwy cokołowe przypodłogowe drewniane białe

cokół drewniany -cokół biały

Białe drewniane listwy przypodłogowe to rozwiązanie, które z pewnością docenią wszyscy dbający o estetykę, funkcjonalność i wysoki standard wykończenia wnętrz. Biały kolor listw przypodłogowych jest niemalże nieodłączną cechą nowoczesnych pomieszczeń zarówno biurowych, jak i mieszkalnych. Drewniane listwy przypodłogowe cechują się wysoką wytrzymałością i odpornością na codzienne użytkowanie. Z łatwością znoszą obicia od mebli lub mopa i przez długi czas wyglądają jak nowe. Z kolei białe wykończenie sprawia, że prezentują się niezwykle elegancko i doskonale sprawdzają się w nowoczesnych, jasnych wnętrzach. W ofercie sklepu Drewlux odnajdą Państwo białe drewniane listwy przypodłogowe wykonane z różnego drewna i o różnorodnym wykończeniu. Oferujemy listwy wykonane z drewna egzotycznego, sosnowego, iglastego. Wykańczamy je przy pomocy białego lakieru do drewna lub grubej i wytrzymałej okleiny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą modeli prostych i frezowanych. Wykorzystanie białych drewnianych listw przypodłogowych gwarantuje wieloletnie bezproblemowe użytkowanie oraz niezwykle eleganckie wykończenie wnętrz.

Czym są listwy przypodłogowe?
Listwy przypodłogowe powinny zapewnić taki sposób połączenia ściany z podłogą, aby wyglądało to estetycznie. Należy wziąć pod uwagę to, w jaki sposób zaaranżowane jest wnętrze, aby listwy przypodłogowe były elementem pasującym do większej całości. Jeżeli nie będą pasować, będzie to niestety raziło w oczy. Oprócz funkcji estetycznej listwa spełnia również tą bardziej praktyczną. Może zasłonić kable lub fragmenty instalacji, które w przypadku braku jej obecności w tym miejscu byłyby niestety doskonale widoczne. Dzięki listwie przypodłogowej zapewniasz również ścianom ochronę przed uszkodzeniami, jaką mogą powstać w trakcie sprzątania. Może je spowodować np. odkurzacz. Powróćmy do estetycznej funkcji listwy. Dobrym rozwiązaniem wydaje się zastosowanie takiej, której kolor jest identyczny z podłogą lub też możliwie najbardziej zbliżony do tej barwy. Dzięki temu unikniemy optycznego wrażenia dominacji listwy w pomieszczeniu. Warto pamiętać o tym, że listwa przypodłogowa w jasnym kolorze sprawia, że pomieszczenie wydaje się być większe, niż jest w rzeczywistości. Natomiast zastosowanie takiej, która ma ciemną barwę daje odwrotny efekt. Wiele cennych porad na ten temat można znaleźć na portalach internetowych zajmujących się tematem aranżacji wnętrz. Z pewnością znajdziesz tam wiele ciekawych artykułów na temat listew. Możesz również poprosić o poradę tych znajomych, którzy skorzystali z takiego rozwiązania u siebie w domu.    z
Listwy przypodłogowe powinny zapewnić taki sposób połączenia ściany z podłogą, aby wyglądało to estetycznie. Należy wziąć pod uwagę to, w jaki sposób zaaranżowane jest wnętrze, aby listwy przypodłogowe były elementem pasującym do większej całości. Jeżeli nie będą pasować, będzie to niestety raziło w oczy. Oprócz funkcji estetycznej listwa spełnia również tą bardziej praktyczną. Może zasłonić kable lub fragmenty instalacji, które w przypadku braku jej obecności w tym miejscu byłyby niestety doskonale widoczne. Dzięki listwie przypodłogowej zapewniasz również ścianom ochronę przed uszkodzeniami, jaką mogą powstać w trakcie sprzątania. Może je spowodować np. odkurzacz. Powróćmy do estetycznej funkcji listwy. Dobrym rozwiązaniem wydaje się zastosowanie takiej, której kolor jest identyczny z podłogą lub też możliwie najbardziej zbliżony do tej barwy. Dzięki temu unikniemy optycznego wrażenia dominacji listwy w pomieszczeniu. Warto pamiętać o tym, że listwa przypodłogowa w jasnym kolorze sprawia, że pomieszczenie wydaje się być większe, niż jest w rzeczywistości. Natomiast zastosowanie takiej, która ma ciemną barwę daje odwrotny efekt. Wiele cennych porad na ten temat można znaleźć na portalach internetowych zajmujących się tematem aranżacji wnętrz. Z pewnością znajdziesz tam wiele ciekawych artykułów na temat listew. Możesz również poprosić o poradę tych znajomych, którzy skorzystali z takiego rozwiązania u siebie w domu.